تلفن:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

تنها مالک قانونی مارک CALIN و تنها تولید کننده دستگاه های اندازه گیری سری Calin.

Calinmeter این حق را برای خود محفوظ می دارد که از هر شخص یا نهادی که ادعا می کند گروه یا وابسته به Calin است یا محصولات Calin متر را بدون مجوزهای مناسب توزیع می کند ، از هرگونه روش درمانی قانونی استفاده کند.

خانه

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD کارخانه تور

 • خط تولید

  همانطور که در مشخصات شرکت ذکر شده است، کالین تامین کننده متر در قطعات، محصولات نهایی و همچنین طراحی الکترونیکی به شرکت های تولید کننده دیگر متر است. و کالین دارای یک واحد تولید کامل ساخته شده با استانداردهای ISO مدرن واقع در منطقه Longhua از شهر شنژن به عنوان شنژن Calinmeter Co.، Ltd. این خط تولید و کالیبراسیون از 6 خط SMT، 6 خط کالیبراسیون، 2 خطوط مونتاژ، 2 اتاق پیری ، 1 آزمایشگاه و 1 انبار. ظرفیت تولید سالانه آن 150000 عدد تک فاز و 700 هزار عدد متر برق سه فاز است.

  SMT LINE ----------

  خط تولید --------

  کالیبراسیون و آزمایش ------------

 • OEM / ODM

  طراحی، توسعه و ساخت یک کنتور جدید یک تجارت سخت و رقابتی است.Calin به ارائه خدمات و راه حل های حرفه ای ساخت به مشتریان، از جمله SMT، PCBA، ASSY و Testing اختصاص دارد.

  Shenzhen Calinmeter Co,.LTD خط تولید کارخانه 0

   

  OEM/ODM معمولی فقط طراحی و تولید می کند و به مشخصات تعریف شده توسط مشتری و خواسته های موجود پاسخ می دهد.خدمات Calin مشخصات را برای شما تعریف می کند و به طور فعال ایده هایی را در اختیار شما قرار می دهد، و ما همچنین برای برآورده کردن خواسته های آینده با شما همکاری می کنیم.خدمات کامل ما شامل 7 مرحله است.از مرحله S0 با تحقیقات بازار و هوشمندی برای کمک به شما در تدوین مفهوم محصول شروع می کنیم، سپس پروژه را با شروع پروژه زنده می کنیم.تحقیق و توسعه، طراحی، تأیید کیفیت، آزمایش و در نهایت اجرای آزمایشی محصول به زودی پس از آن انجام خواهد شد.در نهایت، زمانی که اجرای آزمایشی موفقیت آمیز بود، تولید حجم و ارسال به مشتریان را آغاز خواهیم کرد.تفاوت آن با خدمات OEM سنتی، این است که خدمات Zhongcheng در اینجا متوقف نمی شود: بلکه ما همچنان به مشتری در مدیریت چرخه عمر محصول کمک می کنیم و محصول موجود را بهبود می بخشیم تا مشتریان خود را در لبه نوآوری نگه داریم.

   

   

   

اطلاعات تماس
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

تماس با شخص: Mr. Rozelle Max

تلفن: +86-755-29425084

فکس: 86-755-23707749

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
طبقه 6 ، Bd A6 ، پارک فناوری Qiaode ، Kelian Rd ، گوانگ مینگ منطقه شنژن ، چین
تلفن:86-755-23707749
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت متر برق پیش پرداخت شده تامین کننده. © 2016 - 2022 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.