تلفن:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

تنها مالک قانونی مارک CALIN و تنها تولید کننده دستگاه های اندازه گیری سری Calin.

Calinmeter این حق را برای خود محفوظ می دارد که از هر شخص یا نهادی که ادعا می کند گروه یا وابسته به Calin است یا محصولات Calin متر را بدون مجوزهای مناسب توزیع می کند ، از هرگونه روش درمانی قانونی استفاده کند.

خانه

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

چند کلمه در مورد ما
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
چین Shenzhen Calinmeter Co,.LTD نمایه شرکت
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

کالین، به عنوان مؤسسۀ لیگ نوآوری چین، به سال 2006 رسیده است، زمانی که تیم ما نسل جدیدی از کارت پردازنده الکترونیکی پیش پرداخت الکترونیکی را برای شبکه برق چین ارائه داد. در حال حاضر بیش از 1،000،000 عدد از این نوع رایانه های هوشمند پیش پرداخت هوشمند که به عنوان ابزار حفاظت از درآمد اصلی برای خدمات و ارائه دهندگان خدمات در داخل و خارج از چین عمل می کنند وجود دارد.


هر یک از اعضای تیم تحقیق و توسعه Calin تا کنون در چین رتبه شرکت های چین رتبه بالا و کمک به توسعه سریع صنعت اندازه گیری هوشمند در چین است. Calin با گستره وسیعی از مقیاس های اندازه گیری، شامل متر برق معمولی، متر آب، متر پیش پرداخت، متر برق بی سیم، سیستم های فروش و مدیریت، راه حل های هوشمند AMR / AMI هوشمند، مشاوره، آموزش و پشتیبانی است.


کالین پیشرو صنعت پیش پرداخت در چین است. محصولات و راه حل های ما در مفهوم حفاظت از درآمد و مدیریت بهتر توسعه یافته است و لذا از شهرت بسیار بالایی در صنعت لذت می بریم. حتی در حال حاضر چین قطعات کامپوننت، محصولات کامل مانند OEM را تهیه می کند و طراحی الکترونیکی الکترونیکی را به بسیاری از تولیدکنندگان متر دیگر نیز می دهد. با این شرکای نصب و راه اندازی و تجارت، کسب و کار کالین به بیش از 30 کشور و مناطق سراسر جهان گسترش یافته است.

برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان ما، بهره مند از نوآوری ثابت ما و متعهد به درخواست مشتریان ما، اصل بی نظیر کالین است. فرار از مسئولیت همیشه مخلوط است. Calin خدمات مشتریان خود را با بهترین نوآوری و تعهد خود برای ایجاد بهترین مزیت متقابل حفظ خواهد کرد.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

مارک های : کالین

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3,000,000-5,000,000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

شنژن Keling Meter Co. ، Ltd. در 6 نوامبر 2015 تأسیس شد و آدرس ثبت شده آن در طبقه 6 ساختمان a ، پارک علم و فناوری Qiaode ، پلاک 7 ، پارک فناوری پیشرفته Guangming ، جامعه Tianliao ، خیابان Yutang ، منطقه گوانگمینگ ، شنژن.

 

پروژه های تجاری عبارتند از: تولید کنتور انرژی الکترونیکی ، کنتور هوشمند آب ، کنتور گاز ، کنتور گرما ، کنتور گاز ، ابزار ، کلکتور ، متمرکز کننده ، سیستم و تجهیزات یکپارچه چهار متری ، ماژول ارتباطی ، رابط ارتباطی ، جعبه کنتور و مجموعه کاملی از ابزارمحصولات پلاستیکی و پردازش ثانویه برای ابزارهای مختلف.تولید قالب.

خدمات شرکت

خدمات آموزشی - به شما کمک می کند تا آن را به خود اختصاص دهید

البته مبنای موفقیت هر پروژه انتقال مهارت ها و دانش است. برای این منظور، کالین متخصص در ارائه دوره های آموزشی در تمام جنبه های عملیات پروژه می باشد.

یک مزیت کلیدی آموزش ما این است که ما چندین تابع نقش را با توجه به شغل واقعی تعریف کردیم، که توسط پرسنل انجام خواهد شد که در دست عملیات قرار می گیرند. این به شما این امکان را می دهد که مناسب ترین دوره را بر اساس عملکرد شغلی، سطح و تجربه انتخاب کنید.

پشتیبانی - هر مرحله از راه شما

Calin 24/7/365 ساعتهای کارتی تمام وقت و TeamViewer را پشتیبانی می کند. محل در صورت درخواست در دسترس است کالین تعدادی از موافقت نامه های پشتیبانی را توسعه داده است که شما را قادر می سازد بهترین بسته را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

خدمات حرفه ای قرارداد - استرس خود را بیرون بکشید

Calin خدمات مدیریت قراردادی را برای موسسات کوچک مانند صاحبان پیچیده، پارک های تجاری خرده فروشی، ساختمان های اداری که نمی خواهند دست در عملیات سیستم قرار گیرد، فراهم می کند. با امکانات دسترسی از راه دور، کالین مدیریت داده ها، تهیه پیش پرداخت کوپن های وفاداری، ارائه گزارش آمار و غیره را ارائه می دهد.

شرکت تیم

در پنج سال گذشته ، بیش از 200000 کنتور هوشمند فروخته و راه اندازی کرده ایم. ما شرکت مجاز متر ISO ، STS هستیم. ما نه تنها برای سایر شرکتهای کنتور در داخل و خارج از چین تولید می کنیم بلکه از آنها طراحی می کنیم. ما صمیمانه قدردانی می کنیم که به ما فرصتی برای معرفی آخرین فن آوری و محصول برای تأمین نیازهای شما داده اند. ما معتقدیم تخصص ما در زمینه اندازه گیری هوشمند برای شما در زمینه های شما دارای ارزش است.

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
طبقه 6 ، Bd A6 ، پارک فناوری Qiaode ، Kelian Rd ، گوانگ مینگ منطقه شنژن ، چین
تلفن:86-755-23707749
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت متر برق پیش پرداخت شده تامین کننده. © 2016 - 2022 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.