تلفن:
چین متر برق پیش پرداخت شده سازنده
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

شنژن Calinmeter شرکت، .LTD

خانه

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

کالین، به عنوان مؤسسۀ لیگ نوآوری چین، به سال 2006 رسیده است، زمانی که تیم ما نسل جدیدی از کارت پردازنده الکترونیکی پیش پرداخت الکترونیکی را برای شبکه برق چین ارائه داد. در حال حاضر بیش از 1،000،000 عدد از این نوع رایانه های هوشمند پیش پرداخت هوشمند که به عنوان ابزار حفاظت از درآمد اصلی برای خدمات و ارائه دهندگان خدمات در داخل و خارج از چین عمل می کنند وجود دارد.


هر یک از اعضای تیم تحقیق و توسعه Calin تا کنون در چین رتبه شرکت های چین رتبه بالا و کمک به توسعه سریع صنعت اندازه گیری هوشمند در چین است. Calin با گستره وسیعی از مقیاس های اندازه گیری، شامل متر برق معمولی، متر آب، متر پیش پرداخت، متر برق بی سیم، سیستم های فروش و مدیریت، راه حل های هوشمند AMR / AMI هوشمند، مشاوره، آموزش و پشتیبانی است.


کالین پیشرو صنعت پیش پرداخت در چین است. محصولات و راه حل های ما در مفهوم حفاظت از درآمد و مدیریت بهتر توسعه یافته است و لذا از شهرت بسیار بالایی در صنعت لذت می بریم. حتی در حال حاضر چین قطعات کامپوننت، محصولات کامل مانند OEM را تهیه می کند و طراحی الکترونیکی الکترونیکی را به بسیاری از تولیدکنندگان متر دیگر نیز می دهد. با این شرکای نصب و راه اندازی و تجارت، کسب و کار کالین به بیش از 30 کشور و مناطق سراسر جهان گسترش یافته است.

برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان ما، بهره مند از نوآوری ثابت ما و متعهد به درخواست مشتریان ما، اصل بی نظیر کالین است. فرار از مسئولیت همیشه مخلوط است. Calin خدمات مشتریان خود را با بهترین نوآوری و تعهد خود برای ایجاد بهترین مزیت متقابل حفظ خواهد کرد.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

مارک های : کالین

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3,000,000-5,000,000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

خدمات شرکت

خدمات آموزشی - به شما کمک می کند تا آن را به خود اختصاص دهید

البته مبنای موفقیت هر پروژه انتقال مهارت ها و دانش است. برای این منظور، کالین متخصص در ارائه دوره های آموزشی در تمام جنبه های عملیات پروژه می باشد.

یک مزیت کلیدی آموزش ما این است که ما چندین تابع نقش را با توجه به شغل واقعی تعریف کردیم، که توسط پرسنل انجام خواهد شد که در دست عملیات قرار می گیرند. این به شما این امکان را می دهد که مناسب ترین دوره را بر اساس عملکرد شغلی، سطح و تجربه انتخاب کنید.

پشتیبانی - هر مرحله از راه شما

Calin 24/7/365 ساعتهای کارتی تمام وقت و TeamViewer را پشتیبانی می کند. محل در صورت درخواست در دسترس است کالین تعدادی از موافقت نامه های پشتیبانی را توسعه داده است که شما را قادر می سازد بهترین بسته را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

خدمات حرفه ای قرارداد - استرس خود را بیرون بکشید

Calin خدمات مدیریت قراردادی را برای موسسات کوچک مانند صاحبان پیچیده، پارک های تجاری خرده فروشی، ساختمان های اداری که نمی خواهند دست در عملیات سیستم قرار گیرد، فراهم می کند. با امکانات دسترسی از راه دور، کالین مدیریت داده ها، تهیه پیش پرداخت کوپن های وفاداری، ارائه گزارش آمار و غیره را ارائه می دهد.

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
طبقه 6 ، Bd A6 ، پارک فناوری Qiaode ، Kelian Rd ، گوانگ مینگ منطقه شنژن ، چین
تلفن:86-755-23707749
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب متر برق پیش پرداخت شده تامین کننده. © 2016 - 2020 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.